Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Szuflady pod łóżko

W domach i mieszkaniach o niewielkich wnętrzach, a także w tych, w których stawia się na styl minimalistyczny, każda wolna przestrzeń jest na wagę złota, dlatego nie zawsze znajdzie się w nich miejsce na dużą szafę, w której można by umieścić kołdrę, dodatkową pościel, ręczniki, poduszki czy inne przedmioty. W takim wypadku rolę przestronnej szafy doskonale spełni szuflada pod łóżko. To niezwykle wygodny i praktyczny mebel, który wysokością i długością dopasowuje się do przestrzeni pod łóżkiem – szczególnie jeśli obydwa meble pochodzą z tej samej firmy. Przydaje się nie tylko jako dodatkowy schowek na pościel, ale również można trzymać w nim inne rzeczy, które – z braku lepszej opcji – upycha się gdziekolwiek czy ustawia po kątach, jak książki, ubrania czy chociażby walizki, które mogą stanowić niemały problem. To też doskonałe miejsce na rzeczy niespodziewanego lub spodziewanego gościa. Oferujemy produkty tak znanych firm jak: Doktór, Bory, Drezdenko, Max oraz Stolmis.

Praktyczne schowki dla małych przestrzeni

Wszystkie meble wykonane są z niezwykle wytrzymałego drewna sosnowego sęcznego lub bez sęków, ale niektórzy producenci udostępniają także wykonanie w drewnie olchowym, natomiast w przypadku firmy Stolmis również w drewnie brzozowym lub bukowym. Drewno zostało trzykrotnie pokryte bezbarwnym lakierem pół połysk lub półmat, a ponadto w wielu wypadkach istnieje możliwość zmiany barwy drewna na inną. Mnogość dostępnych wybarwień jest naprawdę duża, tak więc nie trzeba obawiać się, że zakupiony mebel nie będzie kolorystycznie współgrał z barwami ścian, podłóg, zasłon oraz pozostałych mebli. W naszej kolekcji dostępne są duże wersje szuflad – od 200 cm do 100 cm szerokości, wersje średnie o wymiarach 150 na 22/19 na 67 oraz 150 na 19 na 70, a także małe, dostępne między innymi w wymiarach 100 na 70 na 19 czy 97 na 22 na 69. Wszystkie produkty zostały wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, cechuje je wytrzymałość i nie ma obawy, że pękną pod większym ciężarem. Wprowadzone metalowe prowadnice rolkowe zapewniają łatwe wysuwanie szuflad, a zarazem gwarantują, że podłogę pod nimi będzie można w prosty sposób wyczyścić. To modele funkcjonalne o interesującej stylistyce.

Pokaż 1 - 12 z 12 produktów

Katalog

Włączone filtry:

    Szuflady pod łóżko

    Nowe produkty

    Tagi