Meble sosnowe ORION
Łóżka z pojemnikiem

Łóżka z pojemnikiem

Łóżka z pojemnikiem drewnianePokaż / ukryj filtry


Brak produktów.Łóżka z pojemnikiem

Łóżka drewniane na każdą kieszeń 

Funkcjonalne, drewnianełóżko z pojemnikiem to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą trzymać pościeli na wierzchu lub korzystać z narzut. Schowek przyda się do przechowywania bielizny pościelowej oraz będzie korzystnym rozwiązaniem, pełniącym rolę skrzyni na sezonową kołdrę lub zapasowe poduszki.

Wybierając łóżko z pojemnikiem zapewniają sobie Państwo wygodne i funkcjonalne posłanie. Jest to szczególnie przydatne w mniejszych mieszkaniach, gdzie ograniczona powierzchnia użytkowa nie daje możliwości montowania dodatkowych przechowalni na pościel i kołdry. W naszym sklepie proponujemy klientom łóżka z opcją otwierania pojemnika od strony dłuższej lub krótszej, w zależności od preferencji. Dzięki dodatkowej skrzyni zyskują Państwo praktyczne rozwiązanie o szerokim zastosowaniu, które ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Drewniane łóżka z pojemnikiem są atrakcyjniejszą i przede wszystkim wygodniejszą alternatywą do rozkładanych sof. Z reguły kanapy są dość twarde, ale niekonieczne przystosowane do pozycji leżącej. Ich główna rola jest bowiem nieco inna. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo   łóżka wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, olchowego, bukowego, brzozowego i dębowego występującego w różnych wariantach kolorystycznych.

Łóżka drewniane

Drewniane łóżka z pojemnikiem – praktyczny zakup

Dbamy o dostępność różnych rozmiarów łóżek z pojemnikiem, ponieważ wiemy, że nie każdy nasz klient dysponuje dużym pomieszczeniem. Jako specjaliści możemy polecić wysokiej jakości drewno i solidne konstrukcje wykonywane przez wykwalifikowanych stolarzy. Wykonujemy różne meble, które są utrzymane w ponadczasowym wzornictwie, co pozwala na swobodne budowanie aranżacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Łóżka z pojemnikiem na pościel są jedną z częściej wybieranych konstrukcji z naszej oferty. Dodatkowe miejsce do przechowywania to niewątpliwie zaleta łóżek tego typu łóżek. Ponadto oferujemy łóżka w nietypowych rozmiarach. Jest to opcja szczególnie przydatna w aranżacji mniejszych mieszkań oraz przy dobrze łóżek do osób o nietypowej wadze lub wzroście. Gwarantujemy wykonanie łóżka na najwyższym poziomie, czas realizacji zgodny z ustaleniami i końcową satysfakcję z zakupu.