Biblioteczki | sklep Meblesosnowe.pl

Biblioteczki

Biblioteki drewniane ze szkłem

Pokaż 1 - 30 z 88 produktów

Wyjątkowe i stylowe biblioteki

Stylowo urządzona biblioteczka to wizytówka dla domu czy też biura. Niezależnie od zgromadzonego księgozbioru, warto zadbać o jego odpowiednią ekspozycję. Drewniane biblioteki to stylowe połączenie klasycznych rozwiązań, które dają możliwość aranżacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Drewno sosnowe, bukowe, czy olchowe jest tworzywem, które można w dowolny sposób pomalować specjalistyczną farbą, dlatego biblioteczki mogą występować w wersji surowej, delikatnie lakierowanej lub abstrakcyjnie kolorowej.

Aranżacja kącika lub całego pomieszczenia jako domowej biblioteczki powinna być przemyślana pod wieloma względami. Z jednej strony rozstaw regałów powinien być dopasowany do wielkości oprawy książek, z drugiej warto zadbać o ich jak najlepsze warunki przechowywania i zabezpieczenie przed kurzem i innymi uszkodzeniami, dlatego naszym klientom proponujemy modne biblioteki ze szkłem. Oszklony regał będzie idealnym sposobem na zabezpieczenie zasobów bibliotecznych przed dziećmi czy też zwierzakami.

Biblioteki drewniane – meble, które nie przemijają

Drewniany regał wykonany z surowego materiału zapewni wysoki poziom zadowolenia dla wszystkich estetów. Wszystkie pozycje książkowe będą właściwe pokazane, ale przede wszystkim uporządkowane według upodobań właścicieli, co ułatwi poszukiwania konkretnej książki. Pozornie kwestia organizacji biblioteczki drewnianej jest mało znacząca, jednakże właściwie ułożone książki mogą stanowić idealne tło aranżacyjne pokoju dziennego lub gabinetu. Ponadto stylowe pomieszczenia potrafią zainspirować i zmotywować do utrzymywania porządku.

Drewniane biblioteki na książki z naszej kolekcji to stylowe meble z możliwością wykonania modeli zamykanych pełnymi drzwiczkami. Ciekawą alternatywą mebli na zamówienie jest stworzenie konstrukcji dopasowanych do indywidualnych potrzeb, dowolnie zestawionych regałów o różnej wielkości i głębokości. Każdy moduł biblioteczki został zaprojektowany w sposób praktyczny i funkcjonalny. Na specjalne życzenie klienta powierzchnię mebla można pomalować na dowolny kolor specjalną bejcą, która dodatkowo impregnuje drewno przed uszkodzeniami związanymi z zabrudzeniami.

Biblioteki ze szkłem – praktycznie i elegancko

Obszerny księgozbiór wymaga stałych i przede wszystkim gruntownych porządków. W przypadku dużej ilości książek warto zainwestować więc w bibliotekę ze szkłem. Tafla szkła zabezpieczy książki przed kurzem i pozwoli na zachowanie idealnego porządku. Pomysł z pewnością zainspiruje wszystkich, którzy uwielbiają otaczać się porządkiem. Dodatkowo zapewniamy, że nasze regały zostały wykonane z wysokiej jakości drewna litego z sosny, co gwarantuje trwałość i solidność przez wiele lat, nawet przy znaczącym ciężarze książek.

Inspiracji na biblioteki drewniane można poszukać w każdym miejscu. Jako profesjonaliści możemy Państwu polecić produkty wykonane przez naszych fachowców. Zapewniamy, że kupując meble sosnowe w naszym sklepie nie zawiodą się Państwo na ich funkcjonalności czy też estetyce. Niezależnie od tego czy będzie to regał, konfiguracja kilku regałów czy też konstrukcje łączone z szafkami lub szufladami.

Katalog

Włączone filtry:

    Biblioteczki

    Nowe produkty

    Tagi