Meble sosnowe ORION
Wieszaki

Wieszaki

Wieszaki sosnowePokaż / ukryj filtry


Brak produktów.Wieszak na ubrania

Wytrzymałe wieszaki sosnowe

Wśród wielu osób sosna budzi pozytywne skojarzenia między innymi ze świeżym zapachem, swojskością, zielenią oraz bliskością natury. To właśnie dlatego, chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów, stworzyliśmy szeroką ofertę wieszaków sosnowych.

Na samym wstępie warto wiedzieć, że sosna jest drzewem charakteryzującym się długimi oraz wąskimi igłami i znaleźć je można przede wszystkim w klimacie umiarkowanym. Przez wzgląd na bardzo dobre parametry tego drewna, jest ono bardzo często wykorzystywane w przemyśle meblarskim. Co równie ważne, cechuje się ono także ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną, łatwością w obróbce oraz dużą sprężystością.

Warto również pamiętać, że sosna podatna jest na obróbkę, a mimo tego potrafi wytrzymać bardzo wiele uszkodzeń mechanicznych, dzięki czemu jest tak chętnie nabywana wśród wielu osób poszukujących nowych wieszaków do swojego domu lub też mieszkania. Wieszaki te charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością, dlatego też ich zakup z całą pewnością okaże się być korzystną i opłacalną inwestycją na bardzo długi czas.

Wieszak na ubrania

Jakie są zalety wieszaków sosnowych?

Przedmioty wykonane z sosny, takie jak m.in. wieszaki posiadają szereg zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje fakt, iż materiał ten jest całkowicie naturalny, ekologiczny oraz przyjazny człowiekowi. Warto również podkreślić, że meble oraz inne przedmioty znajdujące się w mieszkaniu,  które zostały wykonane z tego właśnie drewna są szczególnie doceniane przez alergików – charakteryzują się one bowiem własnościami elektrostatycznymi. W praktyce oznacza to, że sosna nie naładowuje się statyczną energią elektryczną, przez co nie kumuluje kurzu na powierzchni.

Kolejnym atutem wieszaków sosnowych, jak również mebli sosnowych jest fakt, iż istnieje możliwość zamówienia ich w stanie całkowicie surowym oraz pomalowania ich na dowolnie wybrany przez siebie kolor. Drzewo sosnowe bardzo dobrze wygląda zarówno pomalowane całkowicie kryjącą farbą, jak również bezbarwnym lakierem. Mówiąc o wieszakach sosnowych nie sposób nie wspomnieć o ich atrakcyjnej cenie. Rozwiązanie to jest nie tylko trwałe, ale również niedrogie, dlatego też cieszy się tak dużą popularnością wśród wielu osób.

Wieszaki sosnowe – praktyczny element na każdą kieszeń

Jeżeli poszukują Państwo godnego zaufania sklepu z meblami, który w swojej ofercie posiada trwałe i eleganckie wieszaki sosnowe, to nie mogliście trafić lepiej. Funkcjonujemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym uznaniem wśród grona naszych Klientów, które z roku na rok jest coraz większe, co nas bardzo cieszy. Możemy zagwarantować Państwu szeroką ofertę wieszaków i mebli oraz najwyższą jakość wykonania każdego z nich. Zapraszamy  więc do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu – nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na każde z nich.