Meble sosnowe ORION
Stoły i krzesła

Stoły i krzesła

Stoły i krzesła sosnowePokaż / ukryj filtry


Brak produktów.Meble do jadalni

Meble do jadalni – praktyczne i piękne

Stoły i krzesła sosnowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wprowadzą do każdego mieszkania niepowtarzalny klimat. Dlaczego jednak tak się dzieje? Wśród wielu osób sosna budzi pozytywne skojarzenia między innymi ze świeżym zapachem, swojskością, zielenią oraz bliskością natury.

To właśnie dlatego, chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów, stworzyliśmy szeroką ofertę mebli z tego właśnie drewna. Na samym wstępie warto wiedzieć, że sosna jest drzewem charakteryzującym się długimi oraz wąskimi igłami i znaleźć je można przede wszystkim w klimacie umiarkowanym. Przez wzgląd na bardzo dobre parametry tego drewna, jest ono bardzo często wykorzystywane w przemyśle meblarskim. Co równie ważne, sosna cechuje się także ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną, łatwością w obróbce oraz dużą sprężystością, co sprawia, że drewno to jest tak chętnie nabywane przez wielu naszych Klientów.

Niezależnie od stylu, w jakim została zaprojektowana jadalnia, stoły i krzesła sosnowe z całą pewnością będą doskonałym jej uzupełnieniem. Jest to drewno bardzo uniwersalne, które doskonale sprawdzi się w wielu wnętrzach. Warto również pamiętać, że sosna podatna jest na obróbkę, a mimo tego potrafi wytrzymać bardzo wiele uszkodzeń mechanicznych, dzięki czemu jest tak chętnie nabywana wśród wielu osób poszukujących nowych mebli do swojego domu lub też mieszkania. Jednak, aby służyła możliwie jak najdłużej i nieustannie zachwycała swoim wyglądem, trzeba odpowiednio o nią dbać. W przypadku mebli wykonanych z drewna sosnowego, ich pielęgnacja nie wymaga dużego wysiłku - należy bowiem zaopatrzyć się jedynie w specjalne preparaty i od czasu do czasu je wyczyścić przy użyciu szmatki.

Stoły i krzesła

Stoły i krzesła sosnowe – zapraszamy do zakupów!

Co warto o nas wiedzieć? Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą szerokiej gamy mebli wykonanych przede wszystkim z sosny, takich jak stoły i krzesła sosnowe. Przyjmujemy do wykonania meble na indywidualne zamówienia, starając się sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów. Dlatego też każdorazowo pomagamy w wyborze najbardziej odpowiednich elementów pasujących do pomieszczenia, lub stylu mebli już istniejących. Nasze wyroby dowozimy w cenie na terenie kraju jeśli zakup przekroczy 3500 zł. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.