Regał na książki ażurowy z półkami regulowanymi różna szerokość
Meble sosnowe ORION

Regał na książki ażurowy z półkami regulowanymi różna szerokość

Regał na książki ażurowy z półkami regulowanymi różna szerokość

Cena: 557zł

Dostępne Opcje:

Wymiar - szer. 80 cm wys. 197 cm gł. 30 cm.

Regał został wykonany z najwyższej jakości drewna sosnowego
Grubość elementów 2 cm, lakier poliuretanowy 2 składnikowy utwardzany, 3 krotnie lakierowany, regał jest odporny na rozlaną wodę, jeśli nie pozostaje ona w długotrwałym kontakcie z powierzchnią drewna, oznacza to że można myć regał " na mokro " ale nie można pozostawić go w kałuży na dłuższy okres przekraczający 1 h.
Dzięki rozmieszczonym równomiernie otworom można dowolnie regulować rozstaw półek, Na całej długości listew bocznych co 6,5 cm rozmieszczone są miejsca montażu, przygotowane są one tak że nie trzeba rozbierać całego mebla aby zmienić rozstaw, wystarczy odkręcić 6 śrub i wkręcić na nowo w innym punkcie.
W komplecie znajduje się 7 jednakowych półek, przy zastosowaniu równomiernego rozstawu, odstęp między nimi wyniesie 25,5 cm
Półka posiada ogranicznik z tyłu, który zapobiega zsuwaniu lub spadaniu przedmiotów za regał, jednocześnie zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami.
Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych półek Listwy boczne są niezależne, w komplecie znajdują się
2 listwy przednie z pojedynczymi otworami, i 2 listwy tylnie z podwójnymi otworami i wycięciami na listwę przypodłogową - wycięcie ma 3x5 cm
- Możliwość wykonania regałów w różnych kolorach za dopłatą.
- Regały produkujemy w dowolnym wymiarze, wyceny przyjmujemy mailowo orion@meblesosnowe.pl
- Dostępne wybarwienia
  • Dopłata za kolor 20 %

Więcej kolorów


Powyższą paletę należy traktować orientacyjnie, ponieważ  kolory na zdjęciu mogą się różnić w zależności od ustawień monitora. W razie wątpliwości najlepiej jest zobaczyć wybarwienie za żywo np. w naszym sklepie.
Termin dostawy 3-30 dni.
Zadzwoń do nas aby sprawdzić dostępność.

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!