Meble sosnowe ORION

O nas


Specjalizujemy się w sprzedaży i wytważaniu mebli z pełnego drewna, głównie mebli sosnowych, i olchowych.
Klienci którzy do nas trafiają na ogół znajdują to czego szukają ponieważ nasza oferta liczy sobie kilka tysięcy pozycji i ciągle się powiększa. Wytwarzamy również meble na zamówienie "nietypowe" nawet na podstawie odręcznych rysunków, wycenę otrzymasz najpóźniej w ciągu 2 dni, i jest ona za darmo. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, tak będziemy Ci mogli pomoc dokonać najlepszego wyboru.

Nasza firma działa na rynku meblarskim do 1997 roku, a od 1999 r, prowadzimy sprzedaż internetową. W okresie działalności naszego sklepu obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów

Profesjonalne zarządzanie sprawiło, iż dzisiaj możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy osadzeni na solidnych fundamentach. Nasz sukces zawdzięczamy również indywidualnemu podejściu do klienta, rzetelności i terminowości realizowanych zamówień.

Naszymi odbiorcami są głównie osoby prywatne ale współpracujemy również z dużymi firmami. Stałym klientom oferujemy rabaty. Prowadzimy sprzedaż ratalną, również na życzenie klienta zapewniamy transport.

Koniecznie zapoznaj się z
REGULAMINEM,
JAK KUPOWAĆ- ten dział ułatwi Ci poruszanie się po sklepie

Życzymy udanych zakupów .