Materac Medivis Lux
Meble sosnowe ORION

Materac Medivis Lux

Materac Medivis Lux

Cena: 2.060zł

Dostępne Opcje:

Materac piankowy z wkładem z pianki wysokoelastycznej połączonej z pianką termoelastyczną nie pozwalającą na rozwój roztoczy

wkład: pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości i wysokości 12 cm w połączeniu z rewolucyjną, antybakteryjną i nie pozwalającą na rozwój roztoczy pianką termoelastyczną o doskonałej redukcji nacisku o wysokości 8 cm.
Materac posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający większą ochronę wkładu materaca.
  • gęstość pianki wysokoelastycznej ok 40 kg/m3
  • pianki termoelastycznej ok 80 kg/m3
pokrowiec: materac dostępny w niektórych niepikowanych pokrowcach (zawierających elastan) z serii Exclusive oraz w pokrowcu Outlast® pikowanym owatą 120 g/m2

Pokrowce zewnętrzne posiadają dodatkowo siatkę 3D wszytą dookoła materaca, która zapewnia lepszy przepływ powietrza (z wyjątkiem pokrowców Balance i Cooling).
wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.
cechy szczególne: 8 cm płyta pianki termoelastycznej, zdejmowany pokrowiec do prania.
UWAGA: materac Medivis Lux dostępny w poniższych pokrowcach
wysokość: ok 20cm
wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Dostępna długość 190 cm bez dopłat.
 
Materace piankowe

Materace piankowe w naszym asortymencie to doskonały wybór do każdej sypialni. Kompletując łóżko, zwróć szczególną uwagę na ten element, ponieważ ma on bezpośredni wpływ na jakość snu. Wiemy, że chcesz spać wygodnie, dlatego nasze materace piankowe posiadają wyjątkowe właściwości termoelastyczne. Dzięki temu są równie lubiane, jak popularne w Polsce materace lateksowe.
Dlaczego warto zwrócić uwagę na materace piankowe?
Materace do spania wykonane z wysokogatunkowej pianki w aktywny sposób zmieniają swoją twardość pod wpływem temperatury leżącej osoby. To niezwykła i bardzo ciekawa zależność, która sprawia, że materace termoelastyczne idealnie dostosowują się do kształtu ciała leżącego, niezależnie od jego wzrostu lub ciężaru.
Cecha ta wiąże się z ich wieloma właściwościami prozdrowotnymi:
  • materace piankowe posiadają porowatą strukturę pianki, która pozytywnie wpływa na krążenie krwi podczas snu
  • odpowiednie ułożenie ciała sprawia, że zmniejszają się dolegliwości związane z bólami kręgosłupa
  • dzięki doskonałej elastyczności, materace piankowe mogą być także wykorzystywane do stelaży regulowanych (w naszej ofercie zakupisz kompatybilne, nowoczesne stelaże na pilot)
Zapraszamy do obejrzenia produktów z tej kategorii i zapoznania się z ich szczegółową specyfiką i  dostępnymi wymiarami.

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!