Materac Ibiza H3
Meble sosnowe ORION

Materac Ibiza H3

Materac Ibiza H3

Cena: 1.310zł

Dostępne Opcje:

Materac z wkładem lateksowym wysokości 15 cm w różnych pokrowcach polecany dla osób o wadze powyżej 80 kg

wkład: lateksowy o wysokości ok. 15 cm. Wersja H3 zalecana jest dla osób o wadze powyżej 80 kg.
  • gęstość lateksu ok 70 kg/m3
pokrowiec dostępny w wersji:
- alergik z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2 Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 90oC.
- materac Ibiza dostępny jest również w pokrowcach z serii Exclusive
wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.
wysokość: w pokrowcu pikowanym około 17 cm.
cechy szczególne: materac w wielu wersjach pokrowca, możliwość wyboru jednego z pokrowców z serii Exclusive, lateks utrudniający rozwój grzybów i bakterii.
UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.
Materac produkowany jest w Kole, w centrum Polski Made in Poland.

Dostępna długość 190 cm bez dopłat.
 
Materace lateksowe
Materace lateksowe posiadają wyjątkowo funkcjonalne i elastyczne wypełnienie. Lateks jest odporny na odkształcenia oraz deformacje. Dzięki wysokiej wytrzymałości materac z niego wykonany będzie służył Ci komfortowo przez długie lata. Wysoki stopień elastyczności zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, abyś odpoczywał wygodnie i ergonomicznie.
Materace lateksowe cenione są za właściwości antyalergiczne. Rozbudowany system wentylacji sprawia, że zagnieżdżanie się drobnoustrojów jest po prostu niemożliwe. Sieć mikroporów ułatwia cyrkulację powietrza, co minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu, eliminując problem intensywnego pocenia się i zwiększając higienę. Materace lateksowe są także bardzo „ciche” – podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów.
Lateksowe materace na wymiar — nasza oferta
W ofercie M&K Foam znajdziesz materace lateksowe w wielu wariantach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują produkty wykonane z naturalnego i przyjaznego dla organizmu materiału, jakim jest lateks Talalay. Oferujemy materace na wymiar, a wraz z nimi elastyczne stelaże do łóżka. Produkty możesz kupić solo lub w zestawie i cieszyć się komfortem snu wysokiej jakości.
Kupując materace, zwróć uwagę na opinie innych zadowolonych klientów oraz parametry poszczególnych produktów, które różnią się między sobą:
  • wysokością
  • strefami twardości
  • rdzeniem
  • pokrowcami
  • właściwościami dodatkowymi (np. dostosowaniem do temperatury ciała)
Obejrzyj nasze materace do spania wykonane z lateksu i wybierz produkt do swojej sypialni.

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!