Materac dla dzieci Baby Talaly Natural
Meble sosnowe ORION

Materac dla dzieci Baby Talaly Natural

Materac dla dzieci z wkładem z naturalnego lateksu 60x120

wkład: materaca w wysokości 7 cm wykonany jest ze 100 % naturalnego lateksu Talalay na bazie naturalnej żywicy. Lateks wykonany w technologii Talalay, zapewniający doskonały przepływ powietrza i idealne podparcie ciała podczas snu. Lateks Talalay Natural zapewnia optymalną elastyczność punktową oraz bardzo dobrą wentylację. Materac zapewnia idealne dopasowanie do anatomicznej budowy dziecka. 
  • gęstość lateksu ok 83 kg/m3
pokrowiec: Materac dostępny w dwóch pokrowcach Alergik (pikowany antyalergiczną owatą 200g/m2 ) oraz Amicor (pikowany antyalergiczną owatą 300g/m2 ). Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.
wymiary: 60x120, 70x140

wysokość: w pokrowcu pikowanym około 9 cm.

cechy szczególne: możliwość wyboru jednego z dwóch ww. pokrowców z serii Exclusive, lateks użyty w tym materacu, został wykonany ze 100% naturalnego lateksu Talalay i zapewniaja idealne podparcie oraz spełnia wymagania pierwszej klasy produktów wg standardu Oeko-Tex Standard 100. Specjalny proces produkcyjny powoduje, że materac jest całkowicie wolny od produktów petrochemicznych co czyni go przyjaznym dla środowiska. Ponadto zastosowany w materacu lateks posiada certyfikat Cradle-to-Cradle Gold, potwierdzający fakt higienicznego i niezwykle zdrowego produktu.

Dostępna długość 190 cm bez dopłat.
 
Materace dla dziecka
Sen to szczególnie ważny element w codziennym harmonogramie Twojego dziecka. Niemowlaki mogą spać nawet 20 godzin na dobę, a w wieku przedszkolnym wciąż będą potrzebować dodatkowej drzemki w dzień. Sen nocny regeneruje siły i wpływa na każdą sferę rozwoju młodego człowieka. Zadbaj zatem o stworzenie mu optymalnych warunków do zdrowego wypoczynku.
Nasze materace dla dzieci to szczególna kategoria, w której znajdziesz produkty lateksowe, piankowe i sprężynowe. Podążając za potrzebami rodziców i maluchów, oferujemy także naturalne materace, do których produkcji zastosowano lateks Talalay.
Czym wyróżniają się najlepsze materace dla dzieci?
Rozumiemy, że szukając produktu idealnego dla swojej pociechy chcesz mieć pewność, że wybierasz dobrze. Poniżej wymieniliśmy kilka, najważniejszych naszym zdaniem, czynników, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie:
  • łatwość w utrzymaniu czystości — umożliwia to zdejmowany pokrowiec zewnętrzny, który można prać w pralce
  • wentylacja, doskonały przepływ powietrza
  • anatomiczne podparcie ciała podczas snu
  • brak substancji, które mogłyby być potencjalnymi alergenami
Oferowane przez nas materace dla dzieci spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki wielu wariantom, możesz kupić produkt dopasowany do rozmiarów łóżka. Produkty sprzedajemy solo lub w zestawie ze stelażem.

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!