Łóżko tapicerowane 81240 szerokość 90 cm
Meble sosnowe ORION

Łóżko tapicerowane 81240 szerokość 90 cm

Łóżko tapicerowane 81240 szerokość 90 cm

Cena: 1.814zł

Dostępne Opcje:

Łóżka tapicerowane z zagłówkiem
Oprócz poszczególnych elementów konstrukcji proponujemy również gotowe łóżka. Nasza oferta obejmuje kilkanaście modeli mebli utrzymanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub tradycyjnym. Polecamy łóżka tapicerowane z zagłówkiem, a także z pojemnikiem na pościel. W tej kategorii prezentujemy eleganckie łóżka, które dodadzą charakteru każdej sypialni. Jeżeli aranżujesz miejsce do spania, wybierz jeden z naszych modeli obitych ekoskórą lub materiałem i ciesz się komfortem odpoczynku oraz stylowym elementem dekoracyjnym.
  • Łóżko tapicerowane z szeroką gamą materiałów do wyboru.
Prosta rama łóżka 81240 urozmaicona finezyjnym zagłówkiem sprawia, że łóżko idealnie sprawdzi się w klasycznych jak i nowoczesnych sypialniach.
konstrukcja: łóżko 81240-xx obicie 20182 (zdjęcie poniżej), konstrukcja drewniana w zewnętrznym obiciu z tkaniny meblowej, do wyboru z grup materiałowych. W korpusie łóżka od strony wewnętrznej widoczne jest drewno. Poniższe ceny dotyczą wyłącznie łóżka.
Stelaż np. Duoflex NV i materac Monaco.
Szerokość: 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm. Długość: 200 cm.
UWAGA: Za dopłatą możliwość zamówienia łóżka o nietypowej szerokości i długości w odstępach co 10 cm. Zagłówek łóżka w tylnej części jest otapicerowany. Ponadto istnieje możliwość regulacji dwóch wysokości listew podtrzymujących stelaż.

Łóżko nie posiada stelaża pod materac należy wybrać w opcjach

Aby wybrać tkaninę skopiuj poniższy link
po wybraniu tkaniny wpisz w uwagach do sprzedająego grupę i numer
  
https://www.mkfoam.pl/produkty/lozka/tapicerowane/item/885-81240
     
 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!