Dostępny w ciągu 30 dni roboczych

Nowy produkt

Łóżko Piętrowe ze schodkami

3 700 zł

Więcej informacji

Opis

Wymiar zewnętrzny : wysokość 172 cm. długość 250 cm szerokość 100 cm
Na materac 90/200

Łóżko piętrowe ze schodami. W każdym stopniu długa szuflada, łóżko posiada bezpieczną poręcz, Wykonane jest z litego drewna sosnowego, w komplecie heblowane szczeble pod materac.
Jest możliwość zmiany strony po której zamontowane są schody.

  • Lite drewno sosnowe
  • Prowadnicami umożliwiające pełne wysunięcie każdej szuflady
  • Szuflady wykonane są na pełną głębokość kontenera
  • możliwość barwienia na różne kolory

Wybarwienia z dopłata 20-30 %

Sosna natura
Biel 20-01
Biel Kryjąca
Brąz 20-50
Brąz 22-56
Brunat_22_041
Brunat_22_27
Czern_29_10
Mahon_25_25
Oranz_23_01
Orzech_22_60
Orzech_22_62
Popiel_20_07
Popiel_bn_022
Teak_23_48
Zolcien_21_19

Więcej kolorówPowyższą paletę należy traktować orientacyjnie, ponieważ  kolory na zdjęciu mogą się różnić w zależności od ustawień monitora. W razie wątpliwości najlepiej jest zobaczyć wybarwienie za żywo np. w naszym sklepie.


Dostarczane w częściach do zmontowania. schodki są w całości
Czas dostawy 3-30 dni

Łóżko ze schodkami - mądry wybór

Nie tylko w domach, ale przede wszystkim w mieszkaniach niewielka ilość przestrzeni może stanowić naprawdę duży problem. Szczególnie wówczas, gdy dzieci dorastają i potrzebują większego mebla do spania, a tymczasem nie ma gdzie go postawić, bo w dziecięcej sypialni po prostu brakuje wolnego miejsca. W takich wypadkach przyda się funkcjonalne i wygodne łóżko piętrowe ze schodkami, o wysokości  172 cm, długości 250 cm i szerokości – 100 cm. Jest niezwykle wytrzymałe, ponieważ zostało wykonane z tak mocnych materiałów, jak lite drewno sosnowe lub olchowe. Jednak, jak wskazują wymiary, to model nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych, który sprawdzi się na przykład wówczas, gdy pojawi się niespodziewany gość. Schody zostały skonstruowane w tak pomysłowy sposób, że wyglądają jak zwykłe schody, więc nikomu nie sprawi problemu wejście po nich na górę, zwłaszcza że dla zabezpieczenia dodano do nich poręcz.


Łóżko piętrowe – marzenie niejednego dziecka
Interesującym rozwiązaniem są wysuwane ze schodów cztery, różnej wielkości szuflady łożyskowe z prowadnicami. Można je wysunąć całkowicie, a wewnątrz umieścić pościel, ubrania, koc czy inne niezbędne rzeczy, których w małych wnętrzach bardzo często po prostu nie ma gdzie podziać. To mebel praktyczny, na którym przyjemnie będzie zasypiać przy niepowtarzalnym zapachu sosnowego lub olchowego drewna. A jednocześnie  mamy do czynienia z wyrobem o nieszablonowym designie, który sprawdzi się w każdej sypialni, jako że kolorystycznie nie będzie kolidować z barwami ścian, podłóg, okien czy pozostałych mebli. A to z tego względu, że Klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru bejcy spośród dostępnej palety barw, w której znalazły się: brąz, bielony, wyrazista czerwień, dwa rodzaje dębu, oranżu i trzy rodzaju orzecha, a także mahoń i bielony. Tak szeroki wybór gwarantuje, że mebel będzie można bez problemu dostosować do stylu każdego pomieszczenie. Ponadto w komplecie znalazły się heblowane szczeble pod materac, które są wliczone w cenę. Spanie na piętrowym łóżku stanowi marzenie wielu dzieci, bo te często uwielbiają spać „na wysokościach”, a tym sposobem zapewniamy im niezapomniane chwile.

Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

Waga gabarytowa120.00
ModelRamex
ProducentRamex
Szerokość100
Wysokość172
Długość / głębokość250
Dostępność produktuDostępny w ciągu 30 dni roboczych

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżko Piętrowe ze schodkami

Łóżko Piętrowe ze schodkami

30 innych produktów w tej samej kategorii: