Łóżko Piętrowe ze schodkami
Meble sosnowe ORION

Łóżko Piętrowe ze schodkami

Łóżko Piętrowe ze schodkami

Cena: 3.700zł

Dostępne Opcje:

Wymiar : wysokość 172 cm. długość 250 cm szerokość 100 cm
Na materac 90/200

Łóżko piętrowe ze schodami. W każdym stopniu długa szuflada, łóżko posiada bezpieczną poręcz, Wykonane jest z litego drewna sosnowego, w komplecie heblowane szczeble pod materac.
Jest możliwość zmiany strony po której zamontowane są schody.
  • Lite drewno sosnowe lub olchowe.
  • Szuflady z prowadnicami pełen wysów, łożyskowane
  • W komplecie stelaże pod materac
  • możliwość barwienia na inne kolory
Wybarwienia: 
Nie tylko w domach, ale przede wszystkim w mieszkaniach niewielka ilość przestrzeni może stanowić naprawdę duży problem. Szczególnie wówczas, gdy dzieci dorastają i potrzebują większego mebla do spania, a tymczasem nie ma gdzie go postawić, bo w dziecięcej sypialni po prostu brakuje wolnego miejsca. W takich wypadkach przyda się funkcjonalne i wygodne łóżko piętrowe ze schodkami, o wysokości  172 cm, długości 250 cm i szerokości – 100 cm. Jest niezwykle wytrzymałe, ponieważ zostało wykonane z tak mocnych materiałów, jak lite drewno sosnowe lub olchowe. Jednak, jak wskazują wymiary, to model nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych, który sprawdzi się na przykład wówczas, gdy pojawi się niespodziewany gość. Schody zostały skonstruowane w tak pomysłowy sposób, że wyglądają jak zwykłe schody, więc nikomu nie sprawi problemu wejście po nich na górę, zwłaszcza że dla zabezpieczenia dodano do nich poręcz.

Łóżko piętrowe – marzenie niejednego dziecka
Interesującym rozwiązaniem są wysuwane ze schodów cztery, różnej wielkości szuflady łożyskowe z prowadnicami. Można je wysunąć całkowicie, a wewnątrz umieścić pościel, ubrania, koc czy inne niezbędne rzeczy, których w małych wnętrzach bardzo często po prostu nie ma gdzie podziać. To mebel praktyczny, na którym przyjemnie będzie zasypiać przy niepowtarzalnym zapachu sosnowego lub olchowego drewna. A jednocześnie  mamy do czynienia z wyrobem o nieszablonowym designie, który sprawdzi się w każdej sypialni, jako że kolorystycznie nie będzie kolidować z barwami ścian, podłóg, okien czy pozostałych mebli. A to z tego względu, że Klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru bejcy spośród dostępnej palety barw, w której znalazły się: brąz, bielony, wyrazista czerwień, dwa rodzaje dębu, oranżu i trzy rodzaju orzecha, a także mahoń i bielony. Tak szeroki wybór gwarantuje, że mebel będzie można bez problemu dostosować do stylu każdego pomieszczenie. Ponadto w komplecie znalazły się heblowane szczeble pod materac, które są wliczone w cenę. Spanie na piętrowym łóżku stanowi marzenie wielu dzieci, bo te często uwielbiają spać „na wysokościach”, a tym sposobem zapewniamy im niezapomniane chwile.

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!