Ława kuchenna narożna Bory 160x120
Meble sosnowe ORION

Ława kuchenna narożna Bory 160x120

Narożnik 120x160 cm, wysokość całkowita 88 cm, wysokość siedziska 45 cm, głębokość siedziska 46,5cm
Narożnik kuchenny, wykonany z litego drewna sosnowego, pojemna skrzynia pod siedziskiem. leka i mocna konstrukcja.
narożnik można zestawić odwrotnie zmieniając wymiar na 160x120, poszczególne elementy wykonujemy w różnych wymiarach.

Możliwe opcje
  • barwienie drewna sosnowego
  • wykonanie w drewnie olchowym
  • możliwa zmiana wymiaru - wycena w uzgodnieniu ze sklepem
Dostarczane w częściach
  • Dopłata za kolor 20 %
  • dopłata za drewno olchowe 40%

Więcej kolorów


Powyższą paletę należy traktować orientacyjnie, ponieważ  kolory na zdjęciu mogą się różnić w zależności od ustawień monitora. W razie wątpliwości najlepiej jest zobaczyć wybarwienie za żywo np. w naszym sklepie.
Wysoka jakość wykonania, możliwość zmiany wymiaru,

Pamiętaj że tylko wybierając meble w obszarze 1 producenta możemy zagwarantować ten sam kolor oraz styl wybranych mebli

Czas oczekiwania 3- 30 dni
 
Drewniane ławy narożne
Meble kuchenne muszą być wygodne i funkcjonalne, a także przystosowane do służenia wszystkim mieszkańcom danego domu. W kuchni spożywane są posiłki i przyjmowani goście, dlatego dobranie wytrzymałych elementów wystroju jest bardzo ważne. Ława kuchenna, którą tutaj prezentujemy to mebel wykonany w drewnie olchowym, wykończony, na przykład, lakierem. Polecamy ten model każdemu, kto poszukuje dobrze wykonanych mebli do kuchni, które będą spełniać swoje zadanie przez lata. Drewniany wystrój pomieszczenia wprowadza domową atmosferę i wspaniale komponuje się z bardzo różnymi dekoracjami i kolorami. Oferowana przez nas ława narożna do kuchni może mieć różne odcienie według Państwa zapotrzebowania. Jest ona meblem, dzięki któremu każdy centymetr kuchni jest wypełniony, ponieważ jest dokładnie dopasowana do rogu pomieszczenia.

Stylowa ława do kuchni
Dodatkową funkcją ławy kuchennej jest przechowywanie rzeczy dzięki skrzyni znajdującej się pod siedzeniem. W ten sposób można zaoszczędzić miejsce w innych częściach kuchni i mieć pod ręką zapasowe ręczniki czy też rozmaite sprzęty bądź magazyny do czytania. Ława jest wygodna zarówno dla osób, które mają problemy z kręgosłupem i potrzebują stabilnych, twardych miejsc do siedzenia, jak i dla tych, którzy lubią siedzieć na poduszkach – można dodać do niej swoje ulubione poduchy do siedzenia i oparcia. Pod względem preferencji odpoczynku mebel ten jest bardzo uniwersalny.

Drewniane meble są bardzo mocne, dlatego bez problemu można ich używać przez lata i nie martwić się, że zostaną szybko zniszczone przez zwierzęta domowe. Warto pamiętać także o walorach estetycznych mebli z drewna. Ława prezentuje się tradycyjnie i stylowo, dzięki fachowemu wykonaniu i pięknu drewna. Narożna ława może być z łatwością dopasowana zarówno do mieszkania, jak i do domu. Polecamy ławę wszystkim, którzy wolą takie rozwiązanie od krzeseł oraz wszystkim wielbicielom drewnianych mebli i dodatków. Jeśli potrzebują Państwo mebel o nieco innych wymiarach niż podane na stronie, zapraszamy do kontaktu.

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!