Kołdra letnia AMZ Outlast
Meble sosnowe ORION

Kołdra letnia AMZ Outlast

Kołdra letnia  dostępna w różnych wymiarach

Kolekcja Outlast® to:
  • Outlast® to technologia stworzona na potrzeby NASA
  • Optymalizując temperaturę ciała zapewnia niespotykany komfort
  • Tkaniną pokryciową jest najwyższej jakości bawełna o szlachetnym splocie - batyst.
Na uwagę zasługuje główna cecha włókna pozwalająca na optymalizację temperatury organizmu podczas snu. Odbywa się to dzięki mikrokapsułkom wtopionym we włókno w środku których zamknięty jest materiał przemiany fazowej - PCM. Kuleczki te, zależnie od potrzeb mogą chłodzić, grzać lub być neutralne. Outlast® tworząc korzystny mikroklimat zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Ciepło i wilgoć to idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów, które dzięki nowoczesnym cechom włókna Outlast® zostało wyeliminowane. Bezpieczne materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, potwierdzający ich neutralny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Produkt może być używany przez alergików. Możliwość prania w pralce w temp. do 60oC zapewnia łatwość zachowania higieny.
Najwyższej jakości tkanina bawełniana o splocie batystowym zapewnia wyrobom miękkość i delikatność. Produkty zostały starannie wyprodukowane z dbałością o detale a także elegancko zapakowane. 
 
Kołdry zostały przepikowane na całej powierzchni, dzięki czemu wypełnienie pozostanie zawsze na swoim miejscu zapewniając równomierne właściwości izolacyjne. 
Wypełnieniem kołder jest zaawansowane technologicznie włókno Outlast®. Występuje w postaci jednego płata wysokopuszystej włókniny. Poza zaletami termoregulacji włókno jest wyjątkowo komfortowe nadając kołdrom wyjątkową lekkość, sprężystość oraz zapewnia przedłużoną trwałość.
 
Dane techniczne:
  • Rodzaje kołder: kołdry pikowane w wersji letniej i całorocznej
  • Rozmiary kołder: 135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240
  • Tkanina pokryciowa kołder: 100% bawełna batyst
  • Wypełnienie kołder: włókno Outlast® w postaci wysokosprężystej włókniny
  • Certyfikaty: Oeko-tex klasa I, PZH
 
 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!